| Musíš kliknout! | ČLÁNKY před obnovením | Ekologie | Peníze | Link | Link | Link | Link | Link |

AFFS:
| Kristen Sixx | Teres | Lenny^^ | Lucy | Nicky | Niky x) | Link | Link | Link | Link |


Ahojky^^
Vítej na mojem blogu, který je zaměřený na
moje patlanice, ála grafiku :D
Ráda spřátelím, ale jen s tím, ským se mi zachce!
xD xD xD
Doufám že jste si všimli, že autorkou tohoto laye,
Jsem já :D..
Mnoo jinak jsem spoluadminkou na DF...
To by mohlo být tak vechno k tomuhle blogu..
;))


Březen 2010

Nestíhám, *kač* nesvačím,..

13. března 2010 v 16:02 | Lady.♥.YahOOdka
Ahóóój..
Z názvu jste asi pochopili.. :) Jinak proč je tam "*kač*" je snadné vysvětlení! Mé druhé já totiž zní Kachnička, Kachííí, kač, Kachna,.. :D:D Njn.. Jinak dneska je oslava mojeho bráchy, kterému je 16 xP.. se má xD. No, a tak nic dneska nepřidám. Jen chci říct že mi je víc a víc fajn..
No, tak to abych už šla.. loučím se svámi,
mír s vámi bratři, a sestry.. xD
Tak já kvačím..!

KVÁČ!


Na téma PENÍZE..

13. března 2010 v 13:12 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------OTHER------------
Nenávidím je.. :) Ano, je to tak! Nesnáším peníze, a taky ty, co je milují.Peníze jsou svinstvo, ale málokdo z Vás si to uvědomil. Chodíme do školy, aby jsme byli chytří, a to využijeme u hledání dobroé práce. A pracujeme, aby jsme meli peníze :)... To je celý koloběh života. Před chvílí jsem v televizi slyšela že jeden z závodníků F1 ( formule1 ) vydělává 600 milionů ročně. Ty peníze se přece ani nedají utratit!!! Proč takové peníze vyhazují a rozdávají těm, kteří se v nich musí snad i koupat a mít vycpané madrace tisíci korunami! Proč je raději nedají těm, kteří to potřebují? Nezamysleli jste se někdy nad tím? Kdyby raději poslali peníze na Haiti..! Nebo proč kácejí stromy? Kvůli penězům. Dělá se mi ze všeho zle, co dnešní "lidi" dělají na naší Zemi. A to máme být nejinteligentnější na světě? Stydím ze sama za sebe, jaká jsme prasata. I prase má větší úctu k životu než my! Zdá se vám to příliš kruté? Já jenom sděluji svůj názor. Který je podle mě pravdivý. Neříkám, že by peníze měli neexistovat, ale mohli bychom si být všichni rovní. A né že kdo vydělává 600 milionů ročně kvůli tomu, že umí jezdit ve formuli. Každý znás něco umí, a kdyby měl možnost k rozkvětu jeho umění, tak by každý z nás mohl vydělávat takové peníze. Ale jak jsem říkala, málo kdo si to uvědomí. Proto jsou "výjimeční" jen někteří. Ale pak je tady taky KOMERČNOST. A to je stejná sviňárna, jako peníze samy. Protože komerčnost je na základu peněz. Já osobně zevšeho nejvíc nenávidím např.: komerční skupiny. Hudba pro radost, nebo peníze? Ne! NENÍ TO TO SAMÉ! PENÍZE NEJSOU RADOST!!!!!!... Peníze jsou utrpení, a STAROST!.. Ano, to je to správné slovo! starost..!!!!! Já už sice nevím, co k tomuhla článku napsat, ale snad si o mě nemyslíte že jsem blázen. Děkuji těm, kteří si toto přečetli. Lady.♥.YahOOdka

Xteen

5. března 2010 v 20:57 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Moc pls hlásek xD D xD
http://www.xteen.cz/xgirl/34342-sariink-x-lady-yahoodka


Kresby: tužka 0.1

5. března 2010 v 17:34 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------KRESBY-----------
(tento článke se nachází i na DF,
tento článek není zkopírován,
Jejím vlastníkem jsem pouze já!!!!)

Tadá!! Konečně jsem po dlouhé námaze našla USB od mého mobilu!! xD
Zvýrazňuji mobilu, takže kvalita- ehm nechci se vyjadřovat =D
Samozřejmě kresleno tužkou, ničím jiným..
(psst, já miluju tužky xD)
Varování: Zkopíruj, a useknu ti obě ruce. :)

Podváděla jsem mangu s elfkami xD A taky má hezý knírek, že? :DD


Křivá, roztomilá trpaslice, s manga očíčkama ;))

Gfbhrrr... Příjde mi že její hlava je od mimozemšťana, jinak dobré xD..
Tyhle kresby byly kreslebé v roce 2008... Ne zas tak staré :)

Ták.. u tohodle jsem si myslela, že to bude návod jak nakreslit manga oči.. ( bohužel otočené.. ) Akorát jsem to měla v mobilu hodně dlouho.. Chtěla jsem to vložit na svůj starší blog, ae to jsem si opravu jen mohla myslet.. Já, má lenost,.. No :D nevadí.. vkládám to sem :D:D

Retouch 0.1

5. března 2010 v 10:32 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------

No.. Tk to jsem já... :DDD
←←TOHLE NENÍ RETUŠ!!! Navíc kvality fotky je píšerná xD.. Neměla jsem zrovna avatar do článku, tak jsem přidala fotku. Docela děsná x))) Ale je moc malá..
No nic. Takže bych měla přidat ty retuše žejo? No jsou to moje první, tak se nelekněte.. Jo a jěště vám chci říct, že nedělám žádné umělé ksichty xD, ale jde mi o to, ab to vypadalo reálně^^... Tak uvidíme mno :)... ↓↓↓↓
↑ My 2nd :3
↑ My 1st :D:D

Muj milovaný deníčku.. xDDDD

4. března 2010 v 19:16 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------OTHER------------

Anoo.. Jsem doma :).. Venku bylo fajnově. Zítra ae ven nejdu, kámoška mi odjíždí do neděle pryč :(((.. Bude nuda chjoo. Aspoň se zase "vypíšu" xD žejo.. Jinak venku jsme se pohádaly s kámošem, takže au =//.. Taky jsme udělaly z Miley Cyrus Malý Cytrus xDDDD A z toho už jsem jako fakt nemohla. Pak jsem kámošce stáhla PFko jaký mám já, Winrar a nainstalovala ( hrozně težké xD ).. Teď se chystám na nějaký retuš, tak by jste se mohli na co těšit.. Akorát v 20:00 (8h), jde na kompík brácha x((( Tak nvm jestli to stihnu.. Každopádně se je chci naučit a to mě pak od počítače nikdo neodtrhne xD.. Ale prostě nevím jestli je sem stihnu vložit.. Tak kdyžtak zítra- doufám bude čas.. Ještě že není ta školaaa xD Ale stejně chci léto, ale to mi ani nejde o prázky.. Divný co? Ale u nás je strášná kosa a má zas padat sníh x((.. Njn, asi vám umrznu!! :D To jsem zvědavá jestli vám budu chybět xD ( komenty s "hnusným" obsahem mažu! xD xD ) .. PApáá

Tk nic no.. :D

4. března 2010 v 13:11 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------OTHER------------
Ano.. Znovu se potřebuji vypsat xD.. Nějak mě to hcytlo.. Chtěla jsem říct, že dneska teda ven půjdu, ale zítra už ne.. Nebude s kým. Tak sory^^..............
No ale doufejme že ještě něco přidám.. Večer..! A na oběd mám buchtišty s krémem =33 Mňamíí x)) Tkže se dneska přežeru a budu to večer trávit u počítače.. Jak říkám- ale až večer! Asi kolem 6 příjdu, takže se můžete těšit. Aspoň napíšu článeček. Ehh.. Už se těším ven,.. půjdem s kámoškou a kámošem na Plech a Plazu.. Takové naše zajímavé místa xD Uh, rodiče jsou doma, to už bude oběd.. Hihihi.. xD Už mi šibe.. asi bych měla vypínat komp, ale nece se mi :D. Taky nvm.. Asi začnu shánět affilates... Chci někobu chodit na blog .. ( nj je to kvůli reklamě xD ) Takže piště kdokoliv! Ani tohole nepiš, a upaluj mi napsat do AFFs/Wanna be (Wanna= chtít be= být ) Vidíš!! Já ti to tady i překládám!! :D Ani už nevím so píšu.. Bude tím že nevím co psát ale hlavně chci vyplňit rostar.. Dobé ne? :-D Jo, abstinuju s smajlíkama, ikdyž to nejde vidět, ale já se snažím abych jich tu nenarvala ještě íc xD Nj, u mě to je možné :P.. Tak se mějte.. Já jsu "surfovat" po netu, a pak MŇAMÍ xDD. Papá..!

Potřebuju se vypsat.. :D

4. března 2010 v 10:37 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------OTHER------------
Tak.. Před několika (2) dny :D, jsem se přihlásila do bleskajdy, a dostala jsem sadu avatarků s Kiki Hannibal, takže je můžete vidět v článcích.. Taky jsem se přihlásila do jedné VGS, a až začne hlasování, budu potřebovat hlásky, takže vám tu hodím lik a vy už budete vědět ;D.. No už asi chápete že se potřebuju vypsat... Jo k té VGS, jsem měla udělat avatary, tak vám je tu pak hodím.. Nechci do tohohle článku přže prostě potřebuju jeden dlouhý článek, s 1 avatarem, a pořáádně si vypísat ričky xD.. Ale stejně pak budu ještě přidávat věci atd.. Dneska jsme doma přeinstalovali Windows 7 na XP ( njn.. nechtělo seee x/ ) takže dost nezvyk :D.. I když jsem doma XPčko už měla a to dost dlouho.. Ae nevadí.. Já si poradím.. Akorát problém je, že jsem zapomněla zálohovat PF studio^^. No nic, aspoň si ho konečně stáhnu v češtině xD. Dneska mám naplánovan přidat nějaké návody, a rubriky.. To zas budu nastavovat půl hodiny, takže musíte být trpěliví!!.. A co vy? jak je? To nikdo nechce spřátelit? xD Dneska asi nepůjdu ven a budu se věnovat pouze tomuto bločku(a ještě jednomu xD), který nikdo nečte :D Neváádi.. Mně nejde o návštěvnost ( trošku ) :D Hmm.. Co mám asi dneska na oběd.. Chjo.. Juknu se- Brrr.. čočkova..? Tákže volí oko.. :D:D:D Eh.. to já čočkovou nejím mno.. :3 Promiťe že je tu těch chyb, ale píšu to a nedívám se ani co xD.. No sem tročku odskočila od témata......... No. juknu se na DFko, a uvidíme jestli někdo zanechal koment k mým avatarům do té soutěže.. JUKNI SE..

Na téma EKOLOGIE..

3. března 2010 v 9:39 | Lady.♥.YahOOdka |  -------------OTHER------------
No,.. Ekologie.. Třídění odpadů, auta na elektrický pohon, neházej odpadky na zem,.. Nojo, ale už nepomůže ani to.. Můj názor?: Auta na elekt. pohon.. Proč myslíte, že je má tak málo lidí? Může ho mít každý :) Cena: levná dostupnost..! Tak proč ty auta má kruciš tak málo lidí? Já znám odpověď.. A ta zní ROPNÉ ELEKTRÁRNY..
Ropa
se užívá pro výrobu paliv, plastů, některých léků, hnojiv, pesticidů a elektřiny. Vyskytuje se často se zemním plynem. Nejvíce se vyskytuje v Perském zálivu, S Americe a Rusku. USA + Rusko pokrývají více než ½ světové produkce.(http://darkenedskye.blog.cz/0706/tezky-prumysl)
Už chápete?.. Ne? Tak tedy: Elekt. auta se nemohou prodávat, protože by zkrachovyly ropné elektrárny.. ↓↓↓
- Ropa a vodárenství

Levná ropa je nezbytná k vytváření a udržování impozantní infrastruktury zajišťující dodávky pitné vody.

- Zdravotnictví

Ropa je převážně odpovědná za pokroky v medicíně dosažené za posledních 150 let. Zemní olej umožnil hromadnou výrobu farmaceutických drog a rozvoj infrastruktury zdravotní péče jako nemocnic, sanitek, silnic, atd.

- Ropa a všechno ostatní

Ropa je potřebná pro daleko víc věcí, než výrobu potravin, vodárenství, medicínu a dopravu. Je nezbytná pro výrobu téměř veškerého spotřebního zboží, při čistění odpadních vod, likvidaci odpadků, udržování ulic a parků, pro nemocnice a zdravotnické systémy, policii, hasiče a národní obranu.

Nepříznivé důsledky vyvrcholení těžby ropy se protáhnou daleko za obzor starostí, kolik budeme platit za plyn. Jednoduše řečeno: můžeme očekávat válku, smrt hladem, ekonomický kolaps a možná dokonce i zánik homo sapiens.

Toto je známé jako "vymírání po ropě". Je to termín dokonale popisující noční můru číhající na prahu před našimi dveřmi.

Co myslíte tím "vymíráním"?

Přesně to, co to slovo říká. Odhaduje se, že v období po ropném krachu se světová populace smrští na pouhých 500 milionů duší. (Současný počet pozemského obyvatelstva: 6 miliard…)

Vím, že tady zavádím něco, o čem si myslíte, že to nemá nic společného s Ekologií. Ale všechno jakoby navazuje na sebe. Ropa ničí nejen nás, ale i naše okolí. I když si to neuvědomujeme. Život bez ropy, už si nedokážeme představit.. Víte vůbez, co všechno se dělá z ropy? Pet-lahve,.. A ty se pak válí před vašim domem, a vy to vidíte jako zcela normální věc.. Jako samozdřejmost..! Je tedy všechno co děláme pro lidi dobré?.. Ne!

Layout: BzZz...

3. března 2010 v 9:18 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : BzZz...
Spokojenost: 80%
Doba tvorby: Až na to záhlaví chvílka x))

+HERE+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: BzZz..
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!


Layout: Mileay Cyrus

3. března 2010 v 8:23 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Miley Cyrus
Spokojenost: 69%
Doba tvorby: 30 min.. :3

+HERE+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Miley Cyrus
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!

Layout: Angel of Falen

3. března 2010 v 8:19 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Angel of Falen
Spokojenost: 49%
Doba tvorby: 15-20 min.. :D:D::D:D

+prewiev+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Angel of Falen
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!


Layout: Peace is not war

3. března 2010 v 8:17 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Peace is not war
Spokojenost: 78%
Doba tvorby: No moc dlouho ne (40min..?)

+preview+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Peace is not war
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!


Layout: Lineage

3. března 2010 v 8:14 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Lineage
Spokojenost: 73%
Doba tvorby: chviličkaa :D

+preview+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Lineage
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!

Layout: Brown head

3. března 2010 v 8:12 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno :
Brown head
Spokojenost: 75%
Doba tvorby: cca 1h.

+preview+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Brown head
Jméno -
Heslo -
Blog-
Na blogu ( nejlépe v menu ), chci mít CREDITS!!!

Layout: Peace

3. března 2010 v 8:10 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Peace
Spokojenost: 73%
Doba tvorby: chviličkaa :D

+preview+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Peace
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!


Layout: Avril Lavinge2

3. března 2010 v 8:08 | Lady.♥.YahOOdka |  ---------------GRAPHIC------------
Jméno : Avril Lavinge2
Spokojenost: 75%
Doba tvorby: cca 1h.. +, -

+preview+
Jestli si chceš Lay objednat, napiš na:
E-mail: katerina.grillova@seznam.cz
Předmět zprávy: Avril Lavinge2
Jméno -
Heslo -
Blog-

Na blogu ( nejlépe v menu ),
chci mít CREDITS!!!

Anketa 0.1 :D:D:D:D

2. března 2010 v 9:06 | Lady.♥.YahOOdka
Tááák :D
Hooodně zajímavá anketa :D
klik c.č

Me affs

2. března 2010 v 8:47 | Lady.♥.YahOOdka |  --------------AFFS---------------
No...
Jestli tady chceš být i ty,

..
NENÍ SEŘAZENO OD NEJLEPŠÍHO PO NEHORŠÍ!!!
..

2// Teres
3// Niky
4// Lucy

Wanna be

2. března 2010 v 8:45 | Lady.♥.YahOOdka |  --------------AFFS---------------
No konečně jsi tady klikl/a!!! :D
No takže,..
Jestli chceš být mpoje Affítko,
vyplň přihlášku a pošli do komentů ;)
Beru *skoro* každého!!!!!!!!!!!!!!!¨
:33


  • Blog -
  • Přezdívka -
  • O čem tak tvůj bloček je :) -
  • Proč chceš být moje Affítko? :D -
  • Navštívíš mě alespoň 1 týdně? -